Wie is wie

Artistiek
Vincent Rietveld
Ward Weemhoff
Florian Myjer

zakelijk directeur Rutger Gernandt / rutger@toneelgroep.amsterdam
zakelijk assistent Ezra Bredius / ezra@toneelgroep.amsterdam
marketing & communicatie Lisa Groot / lisa@toneelgroep.amsterdam
technisch producent Dirk Houthoff / dirk@toneelgroep.amsterdam
artistieke planning & coördinatie Lena Meijer / lena@toneelgroep.amsterdam
stagiaire productie Karlijn van Eersel / karlijn@toneelgroep.amsterdam